Wynajmę mieszkanie 60m2 w kamiennicy na 1-wszym piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie . W pełni umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie gazowe. Kamienica po remoncie ocieplona , nowy dach. Do mieszkania należy ogródek. Piwnica 15m2,komorka na podwórku. Strych wspólny. Posesja ogrodzona. Ulica Bohaterów Getta. Polecam. Odstępne 2000 zł., czynsz do wspólnoty 600 zł. w czynszu śmieci i zaliczka na wodę. Poza tym najemca będzie płacił według zużycia rachunki za gaz i prąd. Kaucja 3000zł..